Dane inspektora ochrony danych osobowych:

Aleksandra Nodzyńska

Czwartek 25.04.2019

Dnia 26 kwietnia 2019 r. (piątek) w szkole odbędzie się zbiórka elektroodpadów
w ramach konkursu
„Ekspert E.E. czyli w trosce o środowisko”.

Elektroodpady można dostarczyć do szkoły w tym dniu (26 kwietnia – piątek)
w godz. 7.00 – 17.00. (przy schodach do  magazynu, po lewej stronie od głównego wejścia do szkoły – od ulicy Morskiej).

Można przynieść:
ekrany, laptopy, notebooki, monitory, odbiorniki telewizyjne, cyfrowe ramki LCD do zdjęć, sprzęt informatyczny i telekomunikacyjny, sprzęt do odtwarzania dźwięku lub obrazu, sprzęt muzyczny, narzędzia elektryczne i elektroniczne, komputery wielkogabarytowe, drukarki wielkogabarytowe, sprzęt kopiujący, odkurzacze, zamiatacze do dywanów, urządzenia do szycia, kuchenki mikrofalowe, sprzęt wentylujący, żelazka, tostery, noże elektryczne, czajniki elektryczne, zegary i zegarki, golarki elektryczne, wagi, urządzenia do pielęgnacji włosów i ciała, kalkulatory, odbiorniki radiowe, kamery wideo, sprzęt wideo, sprzęt hi-fi, instrumenty muzyczne, sprzęt do odtwarzania dźwięku lub obrazu, elektryczne lub elektroniczne zabawki, czujniki dymu, regulatory ciepła, termostaty, małogabarytowe narzędzia elektryczne i elektroniczne, telefony komórkowe, GPS, kalkulatory kieszonkowe, routery, komputery osobiste, drukarki, telefony.

UWAGA: - podczas zbiórki w ramach konkursu Ekspert E.E. nie odbieramy innych odpadów niebezpiecznych tj. świetlówki, farby, baterie, lekarstwa.

Rekrutacja do  przedszkoli  i oddziałów przedszkolnych- kliknij

W przypadku wystąpienia problemów z rekrutacją do oddziałów przedszkolnych zapraszamy do sekretariatu szkoły.

Zapisy  do klas pierwszych prowadzi sekretariat szkoły.

Serdecznie zapraszamy codziennie w godz. 8-15

Terminy rekrutacji do klas pierwszych i oddziałów przedszkolnych - kliknij