Akcje i Projekty

.

 

PLAN ZAJĘĆ W RAMACH PROJEKTU  „MAŁE SKRZYDŁA WYSOKIE LOTY”

SP10 GDYNIA W ROKU SZKOLNYM 2018 / 17

LP

IMIĘ NAZWISKO

RODZAJ ZAJEĆ

GODZINY/KLASY

SALA

ILOŚC GODZIN

1

JUSTYNA MAŁECKA

JĘZYK ANGIELSKI DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE KL. 2-3

GR.01/2

ŚRODA

12.45-13.30

 

GR.02/3

ŚRODA

13.45-14.30

21

 

 

 

21

60

2

BEATA GODLEWSKA

JĘZYK ANGIELSKI

DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE KL. 4

GR.03/4

CZWARTEK

14.40-15.25

 

GR.04/4

ŚRODA

13.45-14.30

312

 

 

 

 

114

59

3

ANNA OKRÓJ

JĘZYK ANGIELSKI DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE KL. 6

GR.05/6

PONIEDZIAŁEK

13.45-14.30

 

GR.06/6

PONIEDZIAŁEK

8.55-9.40

214

 

 

 

 

307

58

4

MAGDALENA KURYŁOWICZ -CUDOWSKA

JĘZYK ANGIELSKI DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE  KL.7

 

ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIE I ZDOLNOŚCI KL. 5-7

GR.07/7

WTOREK

15.30-16.15

 

GR.08/5-7

PONIEDZIAŁEK

15.30-17.00

312

 

 

 

312

88

5

JOANNA

RAJSKA - NIEKURZAK

JĘZYK ANGIELSKI DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE, KL. 5

 

ROZWIJAJĄCE ZAINTERESOWANIE I ZDOLNOŚCI KL.3-4

GR.09/5

CZWARTEK

8.00-8.55

 

GR.10/3-4

PONIEDZIAŁEK

8.00-8.55

213

 

 

 

 

312

 

42

6

EWA SZCZEPKOWSKA

MATEMATYKA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE KL.2

GR.01/2

CZWARTEK

12.45-13.30

25

28

7

ANNA NOWICKA

MATEMATYKA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE KL.3

GR.02/3

PONIEDZIAŁEK

12.45-13.30

GR.03

ŚRODA

13.45-14.30

113

 

 

 

116

28+28

8

KATARZYNA BAGIŃSKA - KRAUSE

MATEMATYKA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE KL.1

GR.04/1B

PONIEDZIAŁEK  

12.45-13.30

GR.05/1A

WTOREK

 12.45-13.30

 

113

 

 

113

28+28

9

INGA NAWROCKA- ELLWART

MATEMATYKA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE KL.7

 

MATEMATYCZNE ROZWIJAJACE ZAINTERESOWANIA I ZDOLNOŚCI KL.4-5

GR.06/7

WTOREK

8.00-8.55

GR.07/4-5

CZWARTEK

8.00-8.55

211

 

 

 

211

27+28

10

ANNA BASTIAN

MATEMATYKA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE KL.6

GR.08/6

CZWARTEK

14.40-15.25

214

28

11

RENATA WĄSOWSKA

MATEMATYKA DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE KL.5

 

GR.09/5

PONIEDZIAŁEK

14.40-15.25

211

28

12

KATARZYNA LIBERACKA

MATEMATYCZNE ROZWIJAJACE ZAINTERESOWANIA I ZDOLNOŚCI KL.6-7

GR.10/6-7

PIĄTEK

8.00-8.55

214

28

13

BEATA WRÓBLEWSKA

MATEMATYCZNE ROZWIJAJACE ZAINTERESOWANIA I ZDOLNOŚCI KL.2-3

GR.11/2-3

ŚRODA

13.45-14.30

117

56

14

LUCYNA ŚWINOGA

PRZYRODA

DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE KL.1

GR.01

PONIEDZIAŁEK

12.45-13.30

25

25

15

EWA SZCZEPKOWSKA

PRZYRODA

DYDAKTYCZNO-WYRÓWNAWCZE KL.3

GR.02

ŚRODA

12.45-13.30

25

26

16

TERESA GRENDA

PRZYRODA

ROZWIJAJACE ZAINTERESOWANIA I ZDOLNOŚCI KL.4-7

GR.03/4-7

PIĄTEK

8.00-8.55

WTOREK

8.55-9.40

209

 

 

209

60

17

WIKTOR KURPIEL

INFORMATYKA

ROZWIJAJACE ZAINTERESOWANIA I ZDOLNOŚCI KL.1-3

GR.01

ŚRODA

14.40-16.15

309

62

18

HANNA FRYDA

BOCCIA ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE

GR.01/1-7

ŚRODA

13.45-14.30

GR.02/1-7

CZWARTEK

13.45-14.30

 

25

 

 

 

25

 

46

19

KATARZYNA SOJKA

BOCCIA ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE

GR.03/1-7

ŚRODA

13.45-14.30

GR.04/1-7

CZWARTEK

13.45-14.30

 

 

 

25

 

 

25

 

 

 

46

20

BARBARA ZABOROWSKA

ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE REWALIDACJA BIBLIOTERAPIA

GR.05/6A

PONIEDZIAŁEK

14.40-15.25

 

213

20

21

ANNA LASKOWSKA

ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE REWALIDACJA PLASTYCZNE

GR.06/

CZWARTEK

12.45-13.30

21

20

22

NATALIA FIRMOWSKA

ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE LOGOPEDIA

GR.01

PONIEDZIAŁEK

10.45-11.30

GR.02

CZWARTEK

8.00-8.55

21

 

 

 

24

62

23

ALEKSANDRA PAWELCZYK-FIJAŁKOWSKA

ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE LOGOPEDIA

GR.03

CZWARTEK

11.45 -12.30

GR.04

PIĄTEK

12.45-13.30

116

 

 

116

63

24

MAŁGORZATA BIAŁOGŁOWY

LOGOPEDIA

GR.05

PIĄTEK

12.45-13.30

GR.06

WTOREK

14.40-15.25

207

 

 

117

62

25

KATARZYNA SOJKA

KOMPETENCJE EMOCJONALNO-SPOŁECZNE - PRZECIWDZIAŁANIE AGRESJI I PRZEMOCY W SZKOLE

 

 

KOMPETENCJE EMOCJONALNO-SPOŁECZNE -  ZAJĘCIA ROZWIJAJACE UMIEJĘTNOSCI UCZENIA SIĘ I ZAPAMIĘTYWANIA

GR.01

PONIEDZIAŁEK

14.30-16.00

 

GR.01

PONIEDZIAŁEK

14.30-16.00

 

 

 

22

40

26

KATARZYNA KUCZYŃSKA

KOMPETENCJE EMOCJONALNO-SPOŁECZNE - PRZECIWDZIAŁANIE AGRESJI I PRZEMOCY W SZKOLE

 

KOMPETENCJE EMOCJONALNO-SPOŁECZNE -  ZAJĘCIA ROZWIJAJACE UMIEJĘTNOSCI UCZENIA SIĘ I ZAPAMIĘTYWANIA

GR.01

PONIEDZIAŁEK

14.30-16.00

 

GR.02

PONIEDZIAŁEK

14.30-16.00

 

 

 

22

 

 

 

22

40

 

Sporządziła: Katarzyna Kuczyńska                                                           Zatwierdził: dyr. Marek Dąbkowski