ROK SZKOLNY 2023/2024

>> Formularz kontaktowy w serwisie moj.gov.pl (ePUAP)
- poprzez powyższy formularz można wysłać do SP nr 10 w Gdyni wniosek, podanie, skargę, zażalenie, odwołanie, informację, zawiadomienie, opinię, decyzję, postanowienie, wezwanie, zaświadczenie i inne pisma.

>> Wniosek o udostępnienie informacji publicznej
w serwisie moj.gov.pl (ePUAP)

- poprzez powyższy formularz można wysłać do SP nr 10 w Gdyni wniosek o udostępniene infomacji publicznej.

Podczas wyboru urzędu lub instytucji w formularzu lub wniosku należy wpisać Szkoła 10 Gdynia - wówczas z rozwijanej listy będzie można wybrać Szkołę Podstawową nr 10 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Gdyni.

>> Rejestracja w Profilu ZaufanymW celu skorzystania ze Skrzynki Podawczej na platformie ePUAP, niezbędne jest posiadanie profilu zaufanego swojego konta na ePUAP lub certyfikatu kwalifikowanego w celu elektronicznego podpisywania przesyłanych dokumentów.

Pozostałe instrukcje dotyczące wysyłania dokumentów, podpisywania itp. znajdują się na ePUAP

Informacja

Podmioty realizujące zadania publiczne obowiązane są posiadać elektroniczną skrzynkę podawczą.
Elektroniczna skrzynka podawcza pozwala na doręczanie do instytucji pism podpisanych bezpiecznym podpisem elektronicznym w sposób zapewniający otrzymanie urzędowego poświadczenia przedłożenia (UPP). UPP jest dowodem doręczenia pisma, a  widniejąca na nim data stanowi datę doręczenia.

Przy pomocy elektronicznej skrzynki podawczej załatwią Państwo każdą sprawę należącą do kompetencji Szkoły Podstawowej nr 10 w Gdyni.

Do formularza można dodawać załączniki o następujących rozszerzeniach: .7z, .avi, .css, .csv, .dgn, .doc, .docx, .dwf, .dwg, .dxf, .geotiff, .gif, .gml, .gz, .gzip, .html, .jp2, .jpeg, .jpg, .m4a, .mp3, .mp4, .mpeg, .mpeg4, .mpg, .odp, .ods, .odt, .ogg, .ogv, .ott, .pdf, .png, .ppt, .pptx, .rng, .rtf, .svg, .tar, .tif, .tiff, .tls, .txt, .wav, .xhtml, .xls, .xlsx, .xml, .xps, .xsd, .xsl, .xslt, .zip. Maksymalny rozmiar dokumentu elektronicznego to 150 MB poprzez formularz kontaktowy oraz 500 MB we wniosku o udostępnienie informacji. Pliki zawierające szkodliwe oprogramowanie będą automatycznie usuwane.

Po założeniu konta i zalogowaniu się na ePUAP użytkownik ma dostęp do sporządzania pism w formie dokumentów elektronicznych i doręczania dokumentów elektronicznych do Szkoły Podstawowej nr 10 w Gdyni w formie pisma ogólnego do podmiotu. Elektroniczna skrzynka podawcza obsługuje zarówno bezpieczny kwalifikowany podpis elektroniczny jak i jego darmowy odpowiednik, czyli profil zaufany ePUAP.