ROK SZKOLNY 2023/2024

BEZPIECZNY.PL

Ważny komunikat dla Rodziców dotyczący ubezpieczenia NNW Ucznia

Szanowni Rodzice,

Przypominamy, że w roku szkolnym 2023/2024 zakup ubezpieczenia NNW kontynuujemy za pośrednictwem dedykowanego dla naszej placówki linku z ofertą:

Po kliknięciu w link Rodzic ma do wyboru jeden z 6 wariantów ubezpieczenia ze składką roczną.

Klikając "kupuje" można przejść do formularza zakupu.

Przy zakupie on-line polisa wysyłana jest na adres e-mail, płatności można dokonać poprzez konto internetowe lub przelewem na konto (nr konta przesyłany jest na adres e-mail, można wówczas dokonać zwykłego przelewu).

Bezpieczny.pl to oferta ubezpieczenia zakresowo i jakościowo kilkukrotnie korzystniejsza od ofert dostępnych na rynku, ponadto:

• Każdy wariant jest rozszerzony o wyczynowe uprawianie sportów;
  • Ubezpieczenie obowiązuje na całym świecie, 24h na dobę przez cały rok (wakacje, ferie itd.);
  • Wypłata odszkodowania za uraz wskutek nieszczęśliwego wypadku;
  • Zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji, pobytu w szpitalu, ugryzienie kleszcza i wiele innych.

W ramach jednej polisy może ubezpieczyć również swoje pozostałe dzieci z różnych szkół lub przedszkoli, również dzieci młodsze, nie uczęszczające do żłobka lub przedszkola.

Kod Opiekuna  05366 do rabatu (wchodząc poprzez link zaczytuje się automatycznie).

W przypadku trudności z zawarciem ubezpieczenia proszę o kontakt z Opiekunem Bezpieczny.pl/05366

Pan Roman Dargacz

tel. 602 138 800