• Konkurs z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

• 20.10.2023
          • Mam przyjemność poinformować, że zakończył się konkurs z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Frekwencja dopisała niemal tak dobrze jak na wyborach. Wygrała klasa 3A , jednak konkurencja była olbrzymia. Zwycięska klasa otrzymała drobne upominki .

W imieniu SU oraz RR dziękuję za zainteresowanie i fajną zabawę.

Pozdrawiam B.Gładkowski.

--------

M.K.S.

• 13.10.2023
          • Z okazji obchodów Dnia Edukacji Narodowej przedstawiciele klas, nauczyciele oraz pozostali pracownicy szkoły, wzięli udział w corocznej uroczystości.

W imieniu Dyrektora, nagrody za szczególne osiągnięcia, nauczycielom i pracownikom szkoły wręczył wicedyrektor p. Paweł Cieślik.

Wśród wyróżnionych znalazła się p. Adrianna Wiktorowicz, wicedyrektor szkoły, nominowana do nagrody prezydenta Gdyni.

--------

M.K.S.

• Klub Pożeraczy Książek

• 27.10.2023
          • W bibliotece spory ruch. Dzieci przeszukują księgozbiór w poszukiwaniu najciekawszej książki dla siebie. Niektóre z nich oddają pierwsze przeczytane tytuły i prace plastyczne powstałe jako wyzwanie. To efekt promocji wśród  uczniów klubu czytelniczego Pożeracze Książek. Część dzieci przystąpiła do klubu z entuzjazmem, część się jeszcze waha a część stanowczo odmówiła udziału zabawie. Liczę na to, że zapału do czytania wystarczy dzieciom do końca roku szkolnego i jeszcze dłużej.😀

Hanna Rogozińska

Bibliotekarka

• Dzień Gier Planszowych

• 20.10.2023
          • 10 października obchodziliśmy Dzień Gier Planszowych. Był to dzień emocji, niespodziewanych zwrotów akcji i niezapomnianych wrażeń. Uczniowie rozegrali wiele emocjonujących pojedynków w grach już im znanych jak i tych, których zasady dopiero poznali. Mamy nadzieję, że to święto na stałe zagości w kalendarzu imprez szkolnych.

Obchody przygotowali miłośnicy gier planszowych p. Katarzyna Liberacka i p. Mariusz Zaborowski.

Dziękujemy pracownikom obsługi i uczniom 6B, 7B oraz 8B za sprawne przygotowanie sali gimnastycznej do rozgrywek i błyskawicznie jej uprzątniecie po zakończeniu imprezy.

J.Ż-Sz

• 02.10.2023
          • W dniu dzisiejszym w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczęta z Samorządu Uczniowskiego roznosiły chłopcom słodkości ufundowane przez Radę Rodziców . Dodatkowo można było dziś ubrać sandały i skarpety, by nie musieć pokazywać pracy domowej. Śmiechu było co nie miara . To był bardzo fajny dzień! .

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie.

Bartłomiej Gładkowski, SU, RR.

• Dawno zagubiona książka

• 02.10.2023
          • Na początku września spotkało mnie coś niesamowitego. Do biblioteki przyszła czytelniczka oddać książkę. Niby nic dziwnego. Pożyczyła to oddaje. Jednak ta czytelniczka pożyczyła „W pustyni i w puszczy” Henryka Sienkiewicza prawdopodobnie w roku 1977 roku, bo wtedy była uczennicą naszej szkoły. Nie mogąc  oddać lektury, bo gdzieś przepadła, zapłaciła za nią a teraz po 46 latach, przy okazji przeprowadzki, znalazła ją wśród książek swojej mamy. Rodzina żartowała z niej, że kary za przetrzymanie książki przez tyle lat  nie będzie w stanie zapłacić. O żadnej karze nie mogło być mowy. Książkę ze wzruszeniem przyjęłam. Pani, dawna czytelniczka, wypożyczyła nową książkę zapewniając, że z jej zwrotem nie będzie zwlekać tak długo jak poprzednio…..

HR

bibliotekarka

Henryk Sienkiewicz "W pustyni i w puszczy"  Warszawa 1956

• Europejski Dzień Języków Obcych.

J.Ż.Sz.

• Checz Cheerleaders Gdynia

• 02.10.2023
          • Dołącz do 𝐏𝐄𝐀𝐑𝐋 𝐀𝐂𝐓𝐈𝐕𝐄!

Dziewczynki tworzą najstarszą grupę początkującą. Na treningach przede wszystkim doskonalą technikę cheerleadingu. Uczą się również precyzji ruchu oraz specyfiki ciężkiej pracy, która pozwoli im na stanie się lepszymi zawodnikami.

Zapraszamy wszystkie dzieci, które chcą rozpocząć z nami swoją przygodę. W 𝐂𝐡𝐞𝐜𝐳 𝐂𝐡𝐞𝐞𝐫𝐥𝐞𝐚𝐝𝐞𝐫𝐬 𝐆𝐝𝐲𝐧𝐢𝐚 uczymy wszystkiego od podstaw!

Dołącz do nas i rozpocznij swoją taneczną podróż z zespołem Pearl Active!

Pierwszy trening całkowicie 𝐃𝐀𝐑𝐌𝐎𝐖𝐘!

Lokalizacja zajęć - 𝐆𝐝𝐲𝐧𝐢𝐚 𝐂𝐡𝐲𝐥𝐨𝐧𝐢𝐚

𝐙𝐚𝐩𝐢𝐬𝐲 𝐭𝐫𝐰𝐚𝐣𝐚̨ 𝐣𝐮𝐳̇ 𝐭𝐞𝐫𝐚𝐳:

Nina Schreiber - 517 280 153

checzactive10@gmail.com

Oficjalny Sponsor #𝐁𝐌𝐆𝐫𝐨𝐮𝐩

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w Stowarzyszeniu Ognisko TKKF Checz Gdynia współfinansowane jest przez Gminę Gdynia #gdyniasport

Dotacja celowa Ministerstwa Sportu i Turystyki w ramach Programu "Klub"

Stowarzyszenie Ognisko TKKF Checz Gdynia wspiera Rada Dzielnicy Chylonia

#checzgdynia