• Klub Pożeracza Książek

• 19.06.2024
          • Dziękuję wszystkim klubowiczom za zabawę w moli książkowych i wszystkie prace plastyczne, które wykonaliście jako zadanie/ wyzwanie. Uświetniły one wystawy prac plastycznych w przestrzeni wokół biblioteki. Przeczytaliście wiele książek. Mam nadzieje, że o niektórych z nich pamiętać będziecie bardzo długo. Przygotowałam dla Was upominki, które, mam nadzieje sprawiły Wam przyjemność. Myślę że zwyczaj czytania pozostanie wam również w wakacje. W deszczowy dzień. Przed pójściem spać zaraz po umyciu zębów albo w sadzie pod jabłonką u babci w ogrodzie albo pod palmą w Egipcie. Każde miejsce jest dobre, by czytać a każda książka szuka swojego czytelnika.

Samych dobrych lektur Wam życzę!

Udanych wakacji!

Do zobaczenia  we wrześniu!

Hanna Rogozińska

Bibliotekarka

Za sfinansowanie nagród dla dzieci dziękuję Radzie Dzielnicy Chylonia

• Koncert grupy Bim-Bam

• 14.06.2024
          • Nasi najmłodsi uczniowie - grupa 0A i 0B - zostali zaproszeni wczoraj na wyjątkowy koncert grupy Bim-Bam do osiedlowego Klubu Seniora w Gdyni Chyloni. Seniorzy zaprezentowali nam swój repertuar oraz wspólnie z dziećmi śpiewali piosenki.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie

B.W.

• Konkurs Fotograficzny pt. "Wdech...wydech ...

• 14.06.2024
          • W dniu 6 czerwca podczas uroczystej gali nasz uczeń - Maksym Kononets (kl. 4c) - odebrał nagrodę wyróżnienie, którą zdobył w Konkursie Fotograficznym pt. "Wdech...wydech ... Zielone płuca mojej okolicy" organizowanym przez Komunalny Związek Gmin "Dolina Redy i Chylonki".

B.W.

• Toruń

• 13.06.2024
          • 12 czerwca klasa 6c oraz 2 uczniów z klasy 5a i 2 uczniów z klasy 6b odwiedziło miasto piernika i Kopernika - Toruń.

• "Razem chronimy środowisko"

• 12.06.2024
          • 06.06.24r. w Pomorskim Parku Naukowo - Technologicznym w Gdyni odbyła się Gala Finałowa "Razem chronimy środowisko" podsumowująca działania KZG "Dolina Redy i Chylonki". Nasza szkoła otrzymała nominację do statuetki "Róża Ekologii" za całokształt działań w zakresie edukacji ekologicznej.

Nasz uczeń Maksym z klasy 4 otrzymał wyróżnienie za swoje zdjęcie.

• Świetliczaki

• 12.06.2024
          • Uczniowie naszej świetlicy szkolnej wzięli udział w zawodach sportowych zorganizowanych przez świetlicę szkolną SP 16 w Gdyni.

Świetliczaki z wielkim zapałem i zaangażowaniem brały udział we wszystkich konkurencjach, zdobywając I MIEJSCE.

Gratulujemy!

Bardzo dziękujemy nauczycielom świetlicy szkolnej SP16 w Gdyni za zaproszenie, organizację i ciepłe przyjęcie.

A.P.