• Sesja fotograficzna

• Trening Parkour

17 października odbył się pokaz Jestem GIT - treningi Parkour.
    Zajęcia przeznaczone są dla uczniów kl. I-VI.
    Na ten moment treningi odbywać się będą we wtorki o 12.45. Godzina i dzień mogą ulec zmianie. Zajęcia są odpłatne.
    Więcej informacji: 727 917 571, biuro@jestemgit.pl lub na stronie FB organizatora.

• Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 13 października 2017r. odbyła się Uroczysta Akademia z Okazji Dnia Edukacji Narodowej - święta ustanowionego 27 kwietnia 1972 roku.
               Upamiętnia ono rocznicę powstania Komisji Edukacji Narodowej, która została utworzona z inicjatywy króla Stanisława Augusta Poniatowskiego.

Wszystkiego dobrego na drodze do realizacji celów, jakimi są nauczanie i wychowywanie młodych ludzi.

Zdjęcia można obejrzeć w szkolnej galerii

• "Portret wychowawcy"

• Pokaz karate

Dnia 29 września 2017r. odbył się pokaz karate, zarówno dla klas młodszych, jak i starszych, przygotowany przez Pomorski Klub Karate (Okinawa Goju-Ryu Karate Do Trójmiasto) http://www.gojutrojmiasto.prv.pl/
    Zajęcia są odpłatne (płatność u trenera) i odbywają się w małej szkole w środy oraz piątki, w godz. 16.00-17.00.

• Europejski Dzień Języków

W związku z Europejskim Dniem Języków, który przypada 26 września, uczniowie klas IV-VII przygotowywali plakaty na temat języków, które sami wybrali. Brawo dla wszystkich uczniów!
    Prac było mnóstwo i jeszcze więcej świetnych ocen. ;)

Parę faktów na temat Europejskiego Dnia Języków:
    Jest to międzynarodowe święto ustanowione z inicjatywy Rady Europy, obchodzone w całej Europie corocznie 26 września. Jego celem jest zachęcenie Europejczyków do nauki języków obcych oraz propagowanie zalet różnorodności językowej.

Organizatorem były nauczycielki języków z naszej szkoły.

Zdjęcia plakatów w szkolnej galerii zdjęć.

• "Szkoła dla rodziców"

• Zwycięstwa szkolnych cheerleaderek

W ubiegłą sobotę 16 września nasza szkoła i UKS "Active 10 Gdynia" byli współorganizatorami ogólnopolskich zawodów w cheerleadingu.

Impreza okazała się dużym sukcesem nie tylko pod względem organizacyjnym.

Nasze zespoły wywalczyły dwa medale!

Dziesiateczka - złoto!

Dziesiątka - srebro! Gratulujemy!!!

• Sprzątanie świata

Dnia 15 września uczniowie klas IV wspólnie sprzątali tereny leśne Chyloni,

w ramach akcji "Sprzątanie Świata".

zdjęcia w szkolnej galerii

• komunikat dyrektora nr 2

• Wykłady Małego i Dużego Naukowca

• Warsztaty Trolley Day

• Program nauczania WdŻwR

Dyrektor informuje, że program nauczania WdŻwR obejmuje treści zawarte w załączonej prezentacji.

Szczegółowych informacji udzielają w dniu 21.09.17 od godz.17:30  Pani Katarzyna Krause- Bagińska, klasy 4-5, w sali 113 i Pani Katarzyna Kuczyńska, klasy 6-7, pok.20a.
                                                     Serdecznie zapraszamy zainteresowanych.

Prezentacja

• Komunikat dyrektora nr 1

• Socjoterapia w PPP

• Uroczyste rozpoczecie roku szkolnego

W naszej szkole odbyła się

Uroczysta Inauguracja Gdyńskiego Roku Szkolnego 2017/2018.
    Uczniowie klas pierwszych, ich rodzice i opiekunowie, dyrekcja SP 10 oraz nauczyciele gościli min. wiceprezydenta Gdyni, pana Bartosza Bartoszewicza.

Zdjęcia z wydarzenia można obejrzeć tu: http://mlodagdynia.pl/galeria/przegladaj/6339