ROK SZKOLNY 2021/2022

• DORADZTWO ZAWODOWE DLA KLAS 7 i 8

zachęcamy do skorzystania z projektu "Na fali dobrych wyborów edukacyjno-zawodowych"- bezpłatne konsultacje z doradcą zawodowym.

polecamy: Wasi szkolni doradcy Anna Laskowska i Katarzyna Sojka 🙂

• 116111.pl

Zadzwoń lub napisz, gdy coś Cię martwi, masz jakiś problem, nie masz z kim porozmawiać lub wstydzisz się o czymś opowiedzieć. Od 1 stycznia 2018 roku jest czynny codziennie od godziny 12.00 do 2.00 w nocy, wiadomość przez stronę www.116111.pl możesz przesłać całą dobę. Pomoc świadczona przez konsultantów Telefonu 116 111 jest całkowicie bezpłatna.

• Telefon Zaufania dla dzieci i młodzieży

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele pedagog szkolny SP10 Gdynia poleca uwadze poniższą informację.

W Gdyni działa Telefon Zaufania dla dzieci i młodzieży „Co u Ciebie?” -
    pod numerem 585 008 885 od 18.00 do 20.00 (od poniedziałku do piątku).
    Dyżury prowadzą profesjonaliści pracujący na co dzień z dziećmi i
    młodzieżą, w tym psychoterapeuci gdyńskich poradni
    psychologiczno-pedagogicznych.

Przypominamy, że w okresie ferii otwarte są poradnie
    psychologiczno-pedagogiczne:
    PPP nr 1: tel. 58 622 09 42, ul. Leopolda Staffa 10
    PPP nr 2: tel. 58 623 31 39, ul. Chylońska 227
    PPP nr 3: tel. 58 625 35 02, ul. Płk. Dąbka 207

Ważne telefony:
    Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Gdyni: tel. 58 622 22 22, ul. Biskupa
    Dominika 25
    OGÓLNOPOLSKA LINIA TELEFONU ZAUFANIA: TEL. 116 111

• Życzenia świąteczne

• Szkolna Gazetka "TOP10"

Nowy numer gazetki "TOP 10" już dostępny!!!Nasza gazetka i redakcja przeniosła się do świata wirtualnego! Najnowszy numer znajduje się w zakładce "Nasze działania" -> "Gazetka Szkolna".

W najnowszym wydaniu m. in. pomysły na jesienną nudę, kilka ciekawostek i wykaz nietypowych grudniowych świąt.

• Konkurs dla klas 8

• Konkurs dla klas 7

• 1000 nowych książek w bibliotece

Miło nam poinformowac naszych czytelników, że księgozbiór szkolnej biblioteki powiększył się o 1000 ksążek.

W zeszłym roku szkolnym  napisałyśmy projekt w ramach programu ogłoszonego przez Ministerstwo Edukacji - Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa.  Nasz projekt został zaakceptowany i biblioteka otrzymała 15 tys. złotych na zakup nowości wydawniczych  i  lektur.  Od października pracujemy nad przygotowaniem książek do wypożyczania. Niedługo przedstawimy Wam listę zakupioych tytułów.

Mamy nadzieję, że wkrótce spotkamy się w bibliotece. Trzymajcie się zdrowo !!!

Bibliotekarki.

• OPIEKA PSYCHOLOGA 🙂 PODCZAS ZDALNEJ NAUKI

Zapraszam do kontaktów na TEAMS oraz telefonicznie 516-991-524:

poniedziałek   8:30-12:30

wtorek            11:30-15:30

środa               12:30-14:30

czwartek         11:14:30

piątek              11:30-15:30

Proszę o umawianie się na konsultacje drogą mailową k.sojka@sp10gdynia.pl

Zapraszam na rozmowy w sytuacjach trudnych i kryzysowych, spotkania o charakterze terapeutycznym oraz konsultacje z zakresu doradztwa zawodowego.

• POMORSKIE DNI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI 18-19 listopada 2020

• Gratulacje dla Jeremiego!!!

Gratulacje dla Jeremiego, absolwenta klasy 8a 2019/20, za uzyskanie najlepszego wyniku z Egzaminu Ósmoklasisty.🎉

Pozdrawiamy i życzymy zdrowia oraz sukcesów w wybranym kierunku kształcenia - informatyk programista.

Dyrekcja i Nauczyciele SP10 Gdynia

• Wiadomość z ostatniej chwili!

Nasza absolwentka, klasa 8b, rocznik 2019/20, od wczoraj jest brązową medalistką Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych!

Jesteśmy szczęśliwi. Gratulujemy Dominice i Rodzinie, a także trenerowi i Klubowi Judo Galeon Gdynia.Brawo, brawo!

Dyrekcja SP10 Gdynia i nauczyciele.

• Psycholog - poleca

Zachęcam do skorzystania z oferty psycho-edukacyjnej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 2 w Gdyni.

Katarzyna Sojka - psycholog szkolny

• Dzień Chłopaka

30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Wszyscy chłopcy, którzy tego dnia założyli krawat, byli zwolnieni z odpytywania.  Jeszcze raz wszystkiego dobrego! 🎉

zdjęcia w galerii.

• Mleko w szkole

Nasza szkoła po raz kolejny od 28 września 2020 uczestniczy w edukacyjnym "Programie dla szkół", dzięki któremu dzieci z klas I-V mogą w praktyce uczyć się zasad zdrowego odżywiania, poprzez regularne spożywanie produktów mlecznych oraz powiązane działania edukacyjne. Zachęcamy Rodziców i opiekunów do kontynuowania aktywności związanych ze zdrową dietą
    oraz aktywnym stylem życia w domu rodzinnym.

Z serii "Po pierwsze profilaktyka" Katarzyna Kuczyńska pedagog SP10Gdynia

• SPOTKANIA Z DORADCĄ ZAWODOWYM

oferta Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 2 w Gdyni

ul. Chylońska 227, tel: 58 623-41-39

polecamy 🙂 Katarzyna Sojka i Anna Laskowska

• Wychowanie do życia w rodzinie - szkoła podstawowa.

• Gratulacje dla Pauliny Kaczmarek

• Książka to początek dobrej zabawy!

Miejska Biblioteka Publiczna w Olsztynie i bibliotekarki zapraszają na film w którym eksperci opowiedzą, jaki wpływ ma czytanie na rozwój dziecka oraz jak wykorzystać literaturę w codziennej zabawie. film

• Bezpłatne zajęcia Parkour

Od września ruszyliśmy z naborem na bezpłatne zajęcia sportowe w Przystani Opata Hackiego 33. Na zajęciach uczymy się czym jest parkour. Uczymy się podstawowych technik, wzmacniamy ciało. Uczymy się kontrolować ciało, rozluźniać je i dobrze się bawić. Zajęcia te odbywają na Sali gimnastycznej wyposażonej w bezpieczny sprzęt. Skrzynie, materace, miękkie kostki gimnastyczne. W okresie wiosenno - letnim organizujemy wyjścia w teren i tam ćwiczymy. Organizujemy również 2 razy w roku wyjazdy do parku trampolin.

Zajęcia te odbywają się 2 razy w tygodniu. W poniedziałki od 18:00 do 20:00 i w czwartki od 17:00 do 19:00 oczywiście można szybciej skończyć zajęcia jeżeli jest taka potrzeba. Kierowane są one do młodzieży w wieku 12 – 18 lat. Są one finansowane z programu rewitalizacji w dzielnicy Chyloni, który obejmuje mały obszar.

Dlatego prosiłbym o telefon kontaktowy lub maila.

Łukasz Nowak - trener UKS Parkour Gdynia.

kontak@gapgdynia.pl

strona: