• Nasze działana

Ogród Polisensoryczny

Wyjątkowe środowisko i mikroklimat ogrodu, przekształcają go w naturalną, otwartą salę terapeutyczną w naszej placówce - dostarczając wielu wrażeń zmysłowych.

Ekologia

Świat stoi w obliczu katastrofy klimatycznej, dlatego zdecydowaliśmy, że jednym z naszych głównych zadań jest edukacja ekologiczna w szkole oraz w środowisku lokalnym. Informacje o projektach i konkursach ekologicznych.

Szkoła odpowiedzialna cyfrowo

Nasza szkoła dołączyła do ogólnopolskiej sieci Szkół Odpowiedzialnych Cyfrowo. Czyli wspólnoty uczniów, rodziców i nauczycieli, dla których wartością jest kształtowanie równowagi między korzystaniem z nowych technologii i świadomym tworzeniem realnych więzi poza przestrzenią Internetu.

Unicef wspiera gdyńskich uczniów

Otwarta Szkoła. Kursy Przygotowawcze. Akcja Zima. Projekty zrealizowano przy wsparciu Funduszu Narodów Ziednoczonych a Rzecz Dzieci UNICEF