• Obiady 2023/2024

• 08.08.2023
          • W roku szkolnym 2023/24 koszt obiadu wynosi 5 zł.

Przed dokonaniem wpłaty za obiady
            należy wypełnić kartę zgłoszenia na obiady.

Obiady będą wydawane od 05.09.2023 r.
            Liczba dni żywieniowych we wrześniu: 19 dni
            Koszt obiadów: 19 x 5 zł = 95 zł

Wpłat za miesiąc WRZESIEŃ
            należy dokonywać do 01 września 2023

Płatności prosimy dokonywać
            tylko na wskazane konto:

Za dokonanie wpłaty uważa się
            dzień faktycznego wpływu środków na konto szkoły.

• Izba Kaszubska

• 22.06.2023
          • 21 czerwca nasze szkolne muzeum odwiedzili członkowie Miejskiego Klubu Seniora z Chyloni. Nasi goście, mieszkający w Chyloni od lat, z przyjemnością opowiadali o naszej szkole, nauczycielach pracująch tu przez laty i o tym jak wyglądała szkoła, do której sami chodzili a teraz chodzą ich wnuki. Jesteśmy umówieni na jesienną herbatkę oraz wspólne oglądanie zdjęć i kronik szkolnych.

Do zobaczenia!

HR

• 22.06.2023
          • Szkoła Podstawowa nr 10 w Gdyni to piękna społeczność, w której najważniejsze są oczywiście dzieci i ich rodzice. Pamiętamy jednak o mieszkańcach naszej dzielnicy Chylonia, dla których organizujemy zajęcia sportowe mające poprawić ich zdrowie oraz sprawić, by czuli się ważni i potrzebni. To niesamowite, że niektórzy z nich uczęszczają na proponowane przez nas zajęcia już kilkanaście lat! . Bardzo dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do ćwiczeń w kolejnym roku szkolnym 2023/2024 .

Poniżej krótka fotorelacja z zakończenia sezonu dla osób uczęszczających na zajęcia ,,Zdrowy kręgosłup" i ,,Fitness "

Specjalne podziękowania dla :

Pan Dyrektor Marek Dąbkowski

Rada Dzielnicy Chylonia

Mateusz Bieszke i Checz Cheerleaders Gdynia

Iza Sobiecka

• Międzyszkolne Mistrzostwa Bowlingowe

• 22.06.2023
          • Uczennice naszej szkoły z klas 5 i 6 zdobyły 2 miejsce na XVII Międzyszkolnych Mistrzostwach Bowlingowych, których rozgrywki odbyły się pod koniec maja. Wczoraj miało miejsce oficjalne podsumowanie i odbiór pucharu i medali. Gratulujemy.

J.B.

• ,,W życiu piękne są tylko chwile...".

• 22.06.2023
          • ,,W życiu piękne są tylko chwile...". Jedna z nich właśnie dobiegła końca, ale na długo zostanie w pamięci uczniów, nauczycieli i rodziców naszej ,,Dziesiątki". Kilka minut temu zakończył się Bal Ósmoklasistów. Była zabawa, wspólne zdjęcia, pyszne jedzonko i przede wszystkim radość z razem spędzonego czasu. Bardzo dziękujemy rodzicom naszych ,,Starszaków" za tak perfekcyjnie zorganizowany bal. I chociaż łezka w oku się kręci wiemy, że zostanie z nami to, co najcenniejsze...piękne wspomnienia .

Serdeczne podziękowania dla Hotel Business Faltom Gdynia za gościnność.

• 2c w Toruniu

• 22.06.2023
          • W dniu 13.06.23r. klasa 2C wybrała się na wycieczkę do Torunia.

Dzieci obejrzały seans w Planetarium następnie zwiedzały Stare Miasto z przewodnikiem oraz uczestniczły w warsztatach wyrabiania pierników u "Toruńskich Partaczy" .

Był też czas na lody i pamiątki

Tekst: M.H.

• 3c zwiedza Toruń

• 22.06.2023
          • 13 czerwca klasa 3C udała się do Torunia.

Była to niesamowita wycieczka, dużo zobaczyliśmy, byliśmy w Planetarium , na warsztatach z robienia pierników . Najważniejszy punkt każdej wycieczki, czyli zakup pamiątek też zaliczyliśmy...

Tekst: L. Ś.

• "Odprowadzam sam"

• 22.06.2023
          • Nasze zerówki brały udział w programie "Odprowadzam sam", zachęcającym do ekologicznych metod poruszania sie w drodze do szkoły. Dzisiaj sadziliśmy drzewko, które otrzymaliśmy.

• Drzewa w wielkim mieście

• 22.06.2023
          • W ramach projektu edukacyjnego "Drzewa w wielkim mieście" uczniowie świetlicy z oddziałów przedszkolnych dowiedzieli się jakie znaczenie dla człowieka, zwierząt i przyrody mają drzewa, poznały ich budowę, a w trakcie zajęć terenowych zapoznały się z różnymi gatunkami drzew rosnącymi w okolicy naszej szkoły. Wspólnie wykonaliśmy makietę drzewa oraz założyliśmy klasowy ogródek.

• Czyste powietrze wokół nas

• 22.06.2023
          • W tym roku szkolnym nasza szkoła ponownie przystąpiła do programu edukacyjnego "Czyste powietrze wokół nas". Celem programu było zmniejszenie narażenia dzieci na bierne palenie, zwiększenie wiedzy na temat skutków palenia papierosów, wykształcenie u dzieci świadomej umiejętności radzenia sobie w sytuacjach, w których inne osoby palą przy nich papierosy. Zakończeniem zajęć była wystawa prac na Pikniku Międzykulturowym organizowanym 2 czerwca 2023 r. w naszej szkole.

Tekst: E.M.

• "Gramy zmysłami" edycja II

• Ogólnopolski projekt edukacyjny "Gramy zmysłami" edycja II

Celem ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "Gramy zmysłami" jest innowacyjne i kreatywne podejście do poznawania świata wieloma zmysłami oraz budowania wiedzy na temat integracji sensorycznej. Każdego miesiąca od października do maja realizowaliśmy zadania wspierające wielozmysłowe poznawanie świata.

Październik - Sensoryczny spacer

Listopad - Sensoryczna matematyka