• MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ JĘZYKA OJCZYSTEGO

• 23.02.2024
          • W środę, 21 lutego, obchodziliśmy w naszej szkole Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego. Podczas długich przerw uczniowie klas 4-8 mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności rozwiązując różnego rodzaju zadania przygotowane przez polonistki. Były między innymi: kryptogramy, test znajomości języka polskiego, łamańce językowe, uzupełnianie luk w wyrazach. Zabawa była doskonała, a prawidłowe odpowiedzi nagradzano cukierkami.

• Z serii pedagog szkolny poleca

• 20.02.2024
          • Polecamy zainteresowanym bezpłatny, całoroczny program profilaktyczny „Poradzimy” Działu Profilaktyki Ośrodka Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Gdyni.

Jest to program konsultacji ze specjalistą przeznaczony dla młodzieży, która w sposób problemowy korzysta z mediów cyfrowych (6-12 lat) bądź eksperymentuje z substancjami psychoaktywnymi np. alkohol, mefedron, marihuana (13-15 lat) oraz ich rodziców.

Katarzyna Kuczyńska pedagog SP10Gdynia.

• ⭐⭐ Młody Gdynianin to Ja⭐⭐

• 20.02.2024
          • Zapraszamy wszystkich uczniów do wspólnego stworzenia wystawy zdjęć przedstawiających ciekawe, znane i lubiane miejsca w Gdyni.

Wydrukowane zdjęcia (format dowolny) można przynosić do końca lutego do świetlicy szkolnej lub wysyłać na adres :

a.podrez@sp10gdynia.pl

• Robotyka

• 20.02.2024
          • Pierwszy semestr już za nami. Na zajęciach z Robotyki nasi uczniowie mieli możliwość nauczyć się kodowania za pomocą iPadów, rozszerzyć swoje umiejętności matematyczne, pobawić się w orkiestrę używając aplikacji Garageband i odkryć swoje zdolności młodych fotografów.

Okazało się, że mamy wiele ukrytych talentów .

• Gry planszowe🎲

• 20.02.2024
          • Dzisiaj w kl.1c dzieci poznawały różne gry planszowe.

Pani Kinga natomiast dzielnie stała przy gofrownicach i piekła gofry

Miło było usłyszeć od dzieci, że takich smacznych gofrów to jeszcze nie jadły

• 14 lutego! ❤️❤️❤️

• 20.02.2024
          • Gotowi na świętowanie 14 lutego! Dziś w naszej Szkole odbyły się warsztaty, podczas których uczniowie z klas 4-8 wykonali kartki walentynkowe według własnego pomysłu.

Życzymy wszystkim dnia pełnego dobrych życzeń i uśmiechu

• Gramy zmysłami

• 20.02.2024
          • W ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego "Gramy zmysłami" zrealizowaliśmy temat Akademia Smaku. Uczniowie naszej świetlicy wykonali owocowe szaszłyki. Było pysznie, zdrowo i kolorowo.

E.M