• Izba Kaszubska

• 09.03.2023
          • Dnia 8 marca, po długiej przerwie, mieliśmy w Izbie Kaszubskiej gości. Odwiedziły nas czterolatki        z Przedszkola nr 15, z grupy Mali Podróżnicy, wraz z opiekunami. Dzieci wysłuchały pogadanki           o Kaszubach i obejrzały zgromadzone przedmioty. Nasze zbiory uzupełniły blok tematyczny „Kaszuby” omawiany w tym tygodniu na zajęciach w przedszkolu.

Zapraszamy ponownie! Do zobaczenia!

HR

• Konkurs recytatorski dla klas III.

• 09.03.2023
          • 1 marca odbył się konkurs recytatorski dla klas III.

Wszyscy uczniowie wykazali się niezwykłymi umiejętnościami recytatorskimi i pomysłowością.

Dla wszystkich przewidziane zostały nagrody w postaci gier planszowych oraz książek.

Jagoda kl. 3C

Sebastian kl. 3A

Łukasz kl. 3A

WYRÓŻNIENIE - Mark kl.3C

WYRÓŻNIENIE - Igor kl. 3C

GRATULUJEMY!

-------

M.K.S.

• Warsztaty taneczne

• 09.03.2023
          • W ubiegły weekend w gościnnych progach SP nr 10 oraz ZSET odbyły się warsztaty taneczne dla dzieci trenujących cheerleading w TKKF Checz Gdynia. Nasi uczniowie doskonalili swoje umiejętności pod okiem wspaniałych szkoleniowców : Pani Anny Polatowskiej-Zegar z Warszawy oraz Pana Michała Grajewskiego z Bierkowa przed rozpoczynającym się sezonem startowym.

Wszyscy świetnie się spisali. Była ciężka praca, ale i radość z obcowania z tańcem oraz po prostu bycia razem.

Bardzo dziękujemy wszystkim zawodniczkom, zawodnikom, szkoleniowcom i trenerkom.

Szczególne podziękowania dla Pana Dyrektora Marka Dąbrowskiego za możliwość rozwijania naszych pasji .

Trzymajcie kciuki, bo już 11 marca jedziemy na nasz pierwszy turniej - Grand Prix Polski Cheerleaders PSCh 2023 do Garwolina!

I S.

A może chcecie wybrać się z nami na wspaniały obóz taneczny? . Serdecznie zapraszamy, poniżej oferta .

𝐎𝐅𝐄𝐑𝐓𝐀 𝐎𝐁𝐎𝐙𝐔 𝐒𝐏𝐎𝐑𝐓𝐎𝐖𝐄𝐆𝐎 - 𝐋𝐀𝐓𝐎 2023

13-19 sierpień

Osada 49

Pełna oferta obozu