• Nowa pracownia w naszej szkole - "Doświadczanie świata na wyciągnięcie ręki"

• Sukces Zosi z 8c

Z przyjemnością informujemy, iż w wyniku przeprowadzonej analizy sprawozdań z realizacji Indywidualnych Programów Edukacyjnych Uczniów w ramach udziału w projekcie:
    Pomorski program pomocy stypendialnej 2017/2018,
    Komisja Stypendialna wyróżniła uczennicę klasy 7C, SP_10 Gdynia,
    Zofię Podlewską,
    która uczestnicząc w programie wykazała się wysokimi wynikami w nauce oraz innymi osiągnięciami związanymi z rozwijaniem własnych zainteresowań, zdolności i umiejętności.

Zosia jest  w gronie wyróżnionych uczniów województwa pomorskiego.

Formą wyróżnienia jest bezpłatny udział w obozie edukacyjnym, którego organizatorem będzie firma New Challenge z Krakowa.

Obóz naukowy odbędzie się w Zakopanem  w terminie od 22.09.2018 r. do 28.09.2018 r.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy przyczyniają się

do rozwoju naszej uczennicy🌸.

Gratulacje kierujemy również do Rodziny :))) wyróżnionej stypendystki.

Świętujmy razem sukces Zofii 🎊

Tekst: Katarzyna Kuczyńska, opiekunka stypendystki.

• Modernizacja boiska szkolnego

Narodowy Stadion Rugby przekazał naszej szkole sztuczną murowę, dzięki której wykonano nową nawierzchnię boiska.

Ustawiono również nowe i atestowane  bramki do gry w piłkę nożną i rugby. Wykonawcą było Gdyńskie Centrum Sportu.

W 2019 roku powstanie nowa bieżnia tartanowa ze skocznią w dal  i  zamontowane zostanie oświetlenie boiska. Plany te mogą zostać zrealizowane dzięki zwycięskim projektom w ramach Budżetu Obywatelskiego z 2017 i 2018r.